Vyberte stránku

Image institut

O INSTITUTU

 

Na základě vlastních zkušeností jsme zjistili, že vnitřní a vnější image tvoří celek osobnosti každého člověka.
A to byl první impuls pro založení Image Institutu. Rozhodli jsme se spojit naše profese, vše dát pod

„jednu střechu“ a usnadnit Vám cestu pro budování Vašeho celkového image.
Důraz klademe na dvě hlavní oblasti růstu, a to na upevnění a rozvoj komunikačních dovednosti jednotlivců
i týmů, formou koučinku a tréninku, a na posílení sebevědomí žen i mužů formou poradenství v péči o pleť, stylistiky a vytváření funkčních šatníků.

 

PROFESIONÁL 

K profesionálovi patří nejen jeho perfektní znalosti, ale také jeho vzhled a vystupování. Jen ti nejúspěšnější dokážou skloubit znalosti v oboru, manažerské dovednosti a vlastní osobitou image. Image Institut nabízí právě pro Vás škálu rozmanitých kurzů, které Vás zdokonalí v těchto dovednostech.

IMAGE

Image je nedílnou součástí každého jednotlivce. Záleží jen a jen na Vás, jakou image si vytvoříte a hlavně udržíte. Pro ty z Vás, kteří jsou odhodláni s tím něco dělat, nabízíme kurzy Image a Stylu, znalosti Barevné typologie a praktické kurzy líčení.

OSOBNÍ RŮST

Díky rozmanitosti našich kurzů dokážete své schopnosti a dovednosti lépe uplatnit a využít nejen ve vašem běžném životě, při zvládání nenadálých událostí, ale hlavně v pracovním prostředí při zvládání různých výzev. Vše, co se u nás naučíte pomůže Vašemu osobnímu růstu.

prokázaný úspěch 

Čísla nelžou 

Naši klienti u nás prokazatelně získávají dovednosti, které vedou k jejich osobnímu i pracovnímu úspěchu. Rozšiřují si spektrum svých dovedností a znalostí a jejich osobní růst se odráží v jejich životě.

%

Zvýšení úspěšnosti

%

vracející se

o nás

mentoři

Jiří Jirásek

kouč a trenér

Trénuji a koučuji manažery a obchodníky. Společně posilujeme dovednosti v budování a rozvíjení vztahů s vašimi spolupracovníky, zákazníky a dodavateli.

Renáta Jirásková

stylistka a vizážistka

Na začátku jsem navrhovala funkční šatníky pro ženy i muže v manažerských pozicích.  Časem jsem zjistila, že šatník je jen jednou z důležitých částí celkové image. Dalšími důležitými aspekty jsou vizáž, styling a osobní rozvoj.

Image institut

Co Vám nabízíme?

 

Vyberte si z nabídky našich otevřených  kurzů nebo si poskládejte vlastní balíček.
Nevíte si rady?
Objednejte si nezávaznou konzultaci. Zjistíme Vaše potřeby, najdeme silná a slabá místa, doporučíme kroky k Vašemu osobnímu růstu.

Napište nám

Image Institut
Hybernská 1007/20, Praha 1
+420 776 622 661
+420 602 141 350
mentor@imageinstitut.cz

partner projektu

Krása je naděje

„Nic nedělá ženu krásnější než víra ve vlastní krásu.“
Sophia Loren